ARSİADER’DEN AK PARTİ İL BAŞKANI KILIÇ’A ZİYARET

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği “ARSİADER” Sakarya Ak Parti İl Başkanı Fevzi KILIÇ’ı Makamında ziyaret ederek yeniden adaylığı için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Fatih Fahri YETER dernek hakkında bilgi İl Başkanı Kılıç’a bilgi vererek amaç ve hedeflerini anlattı. “ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM” Sloganı İle Yola çıktıklarını belirten Başkan Yeter, Arifiye Esnafının ve […]

 ARSİADER’DEN AK PARTİ İL BAŞKANI KILIÇ’A ZİYARET

08.02.2018 - 12:50

Güncelleme : 08.02.2018 - 12:50

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği “ARSİADER” Sakarya Ak Parti İl Başkanı Fevzi KILIÇ’ı Makamında ziyaret ederek yeniden adaylığı için hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Fatih Fahri YETER dernek hakkında bilgi İl Başkanı Kılıç’a bilgi vererek amaç ve hedeflerini anlattı. “ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM” Sloganı İle Yola çıktıklarını belirten Başkan Yeter, Arifiye Esnafının ve Arifiye halkının da bu kampanyaya sahip çıktığını anlatarak İl Başkanından desteklerini istedi.

Başkan Yeter Arifiye’nin genel sorunlarınlarındanda bahsederek Arifiyenin biraz daha Ön plana çıkması için çalışacaklarını söyledi.

İlçede Ziraat Odasının Kurulmasını ve İlçe Konseyi Kurulması konusunda İl Başkanına bilgi verildi. Ayrıca Yönetim olarak Bu Cuma günü başlatacakları bazı Ürünlerde % 10 İndirim yapılarak “HAYIRLI BEREKETLİ CUMALAR”kampanyasıyla çalışmalarına devam edeceklerini de söyledi.

Başkan Fevzi KILIÇ’ı da Mart ayının ilk haftası yapılması planlanan açılışada davet edildi.

Başkan Fevzi Kılıç Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları derneği (ARSİADER) Başkan Yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti..

Arsiader Başkanı Fatih Fahri yeter  Derneğin kendine Özgü Plaketini İl Başkanı Fevzi Kılıç’a da taktim etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın