Jandarma Esrar ve Ruhsatsız Silahları ele geçirdi

Sakarya’da zehir tacirlerine karşı gerçekleştirilen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Sapanca ilçesinde yapılan uyuşturucu operasyonunda, bir kavanoz içerisinde 100 gram esrar maddesi ile çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi. Yapılan istihbari çalışmalar sonucunda Şükriye ve Fevziye Mahallelerinde F.K., M.A. ve C.Y. isimli şahısların ikametlerinde uyuşturucu madde imal ve […]

 Jandarma Esrar ve Ruhsatsız Silahları ele geçirdi

08.02.2018 - 17:42

Güncelleme : 08.02.2018 - 17:42

Sakarya’da zehir tacirlerine karşı gerçekleştirilen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Sapanca ilçesinde yapılan uyuşturucu operasyonunda, bir kavanoz içerisinde 100 gram esrar maddesi ile çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi.

Yapılan istihbari çalışmalar sonucunda Şükriye ve Fevziye Mahallelerinde F.K., M.A. ve C.Y. isimli şahısların ikametlerinde uyuşturucu madde imal ve ticareti yaptıkları bilgisine ulaşıldı.

Ulaşılan bilgi sonrasında harekete geçen ekiplerce şahısların evlerinde uyuşturucu madde imal ve ticareti suçu kapsamında aramalar gerçekleştirdi. Aramalar sonucunda, bir kavanoz içerisinde yaklaşık 100 gram esrar maddesi, 1 adet 9 milimetre çapında Baretta marka ruhsatsız tabanca, 1 adet kurusıkı tabanca ve 4 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Konuyla ilgili şahıslar hakkında adli işlem başlatıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın