Arifiye Belediye Meclis Üyeleri Suriye Sınırında

Arifiye Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Safitürk,Mehmet Ayvaz,Mehmet Erhan Çetin,Vahit Sandal,Elif Çiğdem ve Muharrem Yavuz Suriye Sınırına askerlerimizin yanına gittiler. Önce Hatay-Hassa Belediyesini ziyaret eden Belediye Meclis Üyeleri ,Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel ile görüştüler. Başkan Abdurrahman Demirel ile birlikte sınıra doğru yola çıkan Meclis Üyelerimiz sınırda Mehmetçik’lerimiz ile buluşarak Arifiye’lilerin hazırlayıp kendilerine verilmek üzere gönderdikleri hediyeleri […]

 Arifiye Belediye Meclis Üyeleri Suriye Sınırında

13.02.2018 - 15:59

Güncelleme : 13.02.2018 - 17:00

Arifiye Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Safitürk,Mehmet Ayvaz,Mehmet Erhan Çetin,Vahit Sandal,Elif Çiğdem ve Muharrem Yavuz Suriye Sınırına askerlerimizin yanına gittiler.

Önce Hatay-Hassa Belediyesini ziyaret eden Belediye Meclis Üyeleri ,Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel ile görüştüler.

Başkan Abdurrahman Demirel ile birlikte sınıra doğru yola çıkan Meclis Üyelerimiz sınırda Mehmetçik’lerimiz ile buluşarak Arifiye’lilerin hazırlayıp kendilerine verilmek üzere gönderdikleri hediyeleri askerlerimize teslim ettiler.

Hatay- Afrin sınırında Mehmetçiğimiz ile kucaklaşan Meclis Üyelerimizin teslim ettiği Arifiye’li anaların yaptığı el emeği göznuru boyunluklar,içlikler, çoraplar ve kışlık giyecekleri gören askerlerimiz duygulandılar.

Suriye sınırında Arifiye’lilerin yardımlarını teslim alan Kahraman Askerlerimize  meclis Üyelerimiz Sakarya ve Arifiyelilerin Selamlarını da iletttiler.

Mehmetçik’lerimizde Meclis Üyelerimiz aracılığı ile Arifiye’lilere selam gönderdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • TAYFUN ÖZER dedi ki:

    SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUM. GERÇEKTEN ARİFİYE’Lİ OLARAK GURUR DUYDUM. BU SIKINTI VE TEHLİKELİ BÖLGEYE GİDİP ASKERİMİZE MORAL ” YANINIZDAYIZ ” DESTEĞİ VERDİKLERİNDEN DOLAYI, A ‘DAN Z’YE TÜM EMEĞİ GEÇENLERİ AYAKTA ALKIŞLIYORUM.