Geliştirilen teknoloji şehre önemli katkı sağlıyor

Kromtech Makine Sanayi üretim tesislerini ziyaret eden SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, şehre sundukları katkı ve ürettikleri teknolojik sistemler için firmayı tebrik ederken, Kromtech Yönetim Kurulu Başkanı Çalışkan ise, işbirliği ile daha iyi projelerin hayata geçirileceğine olan inancını dile getirdi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş beraberinde […]

 Geliştirilen teknoloji şehre önemli katkı sağlıyor

13.02.2018 - 18:51

Güncelleme : 13.02.2018 - 18:51

Kromtech Makine Sanayi üretim tesislerini ziyaret eden SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, şehre sundukları katkı ve ürettikleri teknolojik sistemler için firmayı tebrik ederken, Kromtech Yönetim Kurulu Başkanı Çalışkan ise, işbirliği ile daha iyi projelerin hayata geçirileceğine olan inancını dile getirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş beraberinde Genel Müdür Yardımcısı Sezar Ercan, Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanı Mustafa Fırat ve Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı İbrahim Bal ile Kromtech Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret etti. SASKİ heyetini Kromtech Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çalışkan, Genel Müdür Anıl Çalışkan ve Tasarım Bölümü Yöneticisi Tevfik Kıv ağırladı.

Ziyaret teşekkürü
Kromtech’in geliştirdiği teknoloji sistemleri ile gıda sanayi için önemli bir işe imza attığını vurgulayan Keleş, “Hayatımızın hemen hemen her alanını kolaylaştıran teknoloji gıda sanayinde de ciddi bir yere sahip. Süte dayalı gıda ürünlerinin üretiminde kullanılmak üzere geliştiren son teknolojik cihazları arkadaşlarımızla birlikte inceleyerek yetkili arkadaşlarımızdan bilgiler aldık. Bir sanayi kuruluşu olarak şehrimize sundukları katkı ve ürettikleri teknolojik sistemler için Kromtech’i tebrik ediyorum” diye konuştu. Kromtech Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çalışkan ise, “Fabrikamızı ziyaret ederek firmamıza göstermiş olduğu ilgi için Sayın Keleş’e ve heyetine teşekkür ediyorum. Güzel işbirlikleri ile ülkemiz ve ilimiz adına katma değeri yüksek projelere hep birlikte imza atacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın