Gençler Hayallerini Sahneye Taşıdı

“Hayallerini Sahneye Taşı” Gençlik Merkezleri Arası Tiyatro Yarışmasında İl Elemesi gerçekleşti. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Hayallerini Sahneye Taşı’ sloganıyla düzenlenen Gençlik Merkezleri Arası Tiyatro yarışmasına 14-29 yaş arası gençler katıldı. ‘Temel Değerler Eğitimi’ konularında komedi ve dram dallarında düzenlenen yarışmada gençlerin yazdığı özgün senaryolar sahneye taşınıyor. Sakarya Gençlik Merkezleri “Bir Şiir Bir Nefes” […]

 Gençler Hayallerini Sahneye Taşıdı

16.02.2018 - 12:41

Güncelleme : 16.02.2018 - 12:41

“Hayallerini Sahneye Taşı” Gençlik Merkezleri Arası Tiyatro Yarışmasında İl Elemesi gerçekleşti.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Hayallerini Sahneye Taşı’ sloganıyla düzenlenen Gençlik Merkezleri Arası Tiyatro yarışmasına 14-29 yaş arası gençler katıldı. ‘Temel Değerler Eğitimi’ konularında komedi ve dram dallarında düzenlenen yarışmada gençlerin yazdığı özgün senaryolar sahneye taşınıyor.
Sakarya Gençlik Merkezleri “Bir Şiir Bir Nefes” adlı Şiir yarışması, “‘Sahne Sırası Sende” adlı Şarkı yarışması ve “Kim Bilir” adlı Genel Kültür yarışmasının ardından , düzenlenen “Hayallerini Sahneye Taşı” tiyatro yarışması nefesleri kesti. Adapazarı Kültür Merkezi’ndeki (AKM) tiyatro salonunda gerçekleştirilen “Hayallerini Sahneye Taşı” tiyatro yarışmasında Hayalperest adlı grup, “Yüreklerde Albayrak” oyunu ile birinci oldu. Hayalperest adlı grup “Hayallerini Sahneye Taşı” Marmara Grup Yarışmalarına katılmayı hak kazandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın