MÜSİAD’da KOSGEB Konuşuldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya, KOSGEB İl Müdürü Onur Kurtçu’nun konuşmacı olarak katıldığı “2018 KOSGEB Destekleri” konulu konferansı üyelerinin yoğun katılımıyla beraber şube hizmet binasında gerçekleştirdi. KOSGEB’e sunulan projelerin ve çalışmaların geri dönüşleri, KOSGEB’den alınabilecek destekler, KOSGEB’in yeni kurum ve kuruluşlara yapmış olduğu tecrübe ve maddi destek içerikleri, KOSGEB eğitimleri ve personel desteklerine […]

 MÜSİAD’da KOSGEB Konuşuldu

16.02.2018 - 13:04

Güncelleme : 16.02.2018 - 13:04

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya, KOSGEB İl Müdürü Onur Kurtçu’nun konuşmacı olarak katıldığı “2018 KOSGEB Destekleri” konulu konferansı üyelerinin yoğun katılımıyla beraber şube hizmet binasında gerçekleştirdi.
KOSGEB’e sunulan projelerin ve çalışmaların geri dönüşleri, KOSGEB’den alınabilecek destekler, KOSGEB’in yeni kurum ve kuruluşlara yapmış olduğu tecrübe ve maddi destek içerikleri, KOSGEB eğitimleri ve personel desteklerine değinilen konferansta üyelerin de soruları üzerine soru-cevap kısımlı bir bölüm de gerçekleşti.
Bu kapsamda soruları cevaplayan ve belirli konulara açıklık getirmeye çalışan KOSGEB Sakarya İl Müdürü Onur Kurtçu, “KOSGEB olarak Sakarya’da yapılanmamızı güçlendiriyoruz. Bununla beraber KOSGEB destekleri için projelerini bizlere sunan ve bizden destek bekleyen girişimcilerimize en iyi eğitimi ve hizmeti vermek için ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Eğitimler kapsamında girişimcilerimizin her konuda aydınlanması ve girişimcilik adına akıllarında oluşabilecek soru işaretlerine engel olmaya çalışacağız.
Bizim için siz işadamlarıyla bu tarz ortamlarda buluşabilmek çok güzel. Sivil Toplum Kuruluşlarının bizleri davet etmesi durumunda bizde KOSGEB olarak elimizden geldiğince katılım sağlayıp girişimcilerimizi ve işadamlarımızı aydınlatmaya çalışacağız. Bizleri davet ettikleri için ayrıca MÜSİAD Sakarya Şubesine ve MÜSİAD Sakarya Başkanı Sayın Yaşar Coşkun’a teşekkür ediyorum.” Dedi.
Programın sonunda MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun katılımlarından dolayı KOSGEB Sakarya İl Müdürü Onur Kurtçu’ya hediyesini takdim etti ve günün anlam ve önemine binaen fotoğraf çekildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın