Arifiye Muhammed Fatih Safitürk KYK’dan Şehitlerimize 30 hatim

Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Kamu Yurtlar Kurumu, başta Afrin şehitleri olmak üzere tüm şehitlerimiz için 30 hatim yaptı. Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Erkek Öğrenci Yurdunda “Zeytin Dalı Harekatı”ne destek amaçlı etkinlik düzenlendi. Kuran’ı Kerim okunarak askerlerimiz ve şehitlerimiz için duaların yapıldığı etkinliğe Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Mahmut Aktunç, KYK Personeli ve […]

 Arifiye Muhammed Fatih Safitürk KYK’dan Şehitlerimize 30 hatim

17.02.2018 - 18:20

Güncelleme : 17.02.2018 - 18:20

Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Kamu Yurtlar Kurumu, başta Afrin şehitleri olmak üzere tüm şehitlerimiz için 30 hatim yaptı.

Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Erkek Öğrenci Yurdunda “Zeytin Dalı Harekatı”ne destek amaçlı etkinlik düzenlendi. Kuran’ı Kerim okunarak askerlerimiz ve şehitlerimiz için duaların yapıldığı etkinliğe Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Mahmut Aktunç, KYK Personeli ve çok sayıda yurt öğrencileri katıldı. Yurtta kalan yüzlerce öğrenci Afrin’de “Zeytindalı Harekatı”nda görev yapan askerlere destek amacıyla bir araya geldi. Yurdun konferan salonunda düzenlenen etkinlikte başta Afrin şehitleri olmak üzere tüm şehitler için Kuran’ı Kerim okunarak “Zeytin Dalı Harekatı”nda görev yapan askerler için dua yapıldı.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın