Başkan Toçoğlu’ndan Sakarya Ağrılılar Derneği’ne ziyaret

Sakarya Ağrılılar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın her fırsatta kardeşik coğrafyası olarak nitelendirdiği Sakaryamızda bulunan kültür derneklerini şehrimizin zenginliği olarak görüyoruz. Ağrılılar Derneğimize de inşa edecekleri yeni dernek binası için destek sunmaya hazırız” derken; Fatma Salman, “Hassasiyetleri dolayısıyla Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. İl Başkanı Kılıç ise Sakarya’nın farklı kültürleri içerisinde barındırdığını […]

 Başkan Toçoğlu’ndan Sakarya Ağrılılar Derneği’ne ziyaret

19.02.2018 - 16:34

Güncelleme : 19.02.2018 - 16:34

Sakarya Ağrılılar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın her fırsatta kardeşik coğrafyası olarak nitelendirdiği Sakaryamızda bulunan kültür derneklerini şehrimizin zenginliği olarak görüyoruz. Ağrılılar Derneğimize de inşa edecekleri yeni dernek binası için destek sunmaya hazırız” derken; Fatma Salman, “Hassasiyetleri dolayısıyla Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. İl Başkanı Kılıç ise Sakarya’nın farklı kültürleri içerisinde barındırdığını söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Fatma Salman, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Sakarya Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Berke ve dernek üyeleri yer aldı.

Güven ve samimiyet
Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı Cemil Ergin, “Ağrılılar olarak yıllardır Sakarya’dayız. Bu mozaiği başlatan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’dur. Bu konu hakkında bizlere çok büyük güven verdiler. Kültürel ve sosyal olarak paylaşmayı, birlikteliği sağlamayı ve birlikte sevgiyi kurmayı öngördüler. Bizlere gerçekten çok büyük bir güven ve samimiyet sundular. Kendilerine huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Desteklerimiz sürecek
Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakarya, Türkiye’nin ve dünyanın her bir yanından insanların bir araya geldiği bir şehir. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi Sakarya bir kardeşlik coğrafyasıdır. Hamdolsun burada kardeşlik duyguları içerisinde yaşamımızı sürdürüyoruz. Kültür derneklerimizin şehrimizin zenginliği olduğunu her fırsatta ifade ediyoruz. Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğimiz yeni bir dernek binası inşa edecek. Büyükşehir Belediyesi olarak bizde her zaman olduğu gibi desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Kardeşlik coğrafyası Sakarya
AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Sakarya çok vefalı bir şehir. Hangi coğrafyadan gelirseniz gelin bu şehir sizi kabul eder. Burası kardeşlik coğrafyasıdır. Burada bir Sakaryalı kültürü oluşmuş. Sakarya birbirine geçmiş birçok kültürü içerisinde barındırıyor. Bu da bize çok ayrı bir keyif veriyor. Bir şehrin kültürüne sahip olan insanlar şehrin sahibidir. Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim kılsın” ifadelerini kullandı.

Türkiye sevdalısı
Ziyarette konuşan AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Fatma Salman, “Sizlerle bir arada olmak bizleri gerçekten çok mutlu etti. Sizlerle görüşmeyi gerçekten çok istiyordum. İnsan nerede yaşarsa gerçekten oralıdır. Hepimizin bir bütün olarak Türkiye sevdalısı olduğumuzu, elimizden geldiğince her şeyi verebileceğimizi ve ülkemizi daha da güzelleştirmek için çalışacağımızı biliyoruz. Hassasiyetleri dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın