ARSİADER’den SATSO’ya ziyaret

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetimi SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret etti. SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul,’Biz, başarıyı ve bereketi birlik ve istişarede görüyoruz. ARSİADER, Arifiye’miz ve Sakarya’mız için hayırlı, uğurlu olsun.’dedi. Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER)’i misafir eden Başkan Mahmut Kösemusul, Sakarya Ticaret ve […]

 ARSİADER’den SATSO’ya ziyaret

20.02.2018 - 15:56

Güncelleme : 20.02.2018 - 17:03

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetimi SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret etti.

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul,’Biz, başarıyı ve bereketi birlik ve istişarede görüyoruz. ARSİADER, Arifiye’miz ve Sakarya’mız için hayırlı, uğurlu olsun.’dedi.

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER)’i misafir eden Başkan Mahmut Kösemusul, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) olarak başarıyı ve bereketi birlik ve istişarede gördüklerini belirterek, “Sakarya’mızı ekonomik hedeflerine hep birlikte ulaştıracağız.” dedi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Arifiye Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve Dernek Üyelerini makamında ağırladı.

Amaç Güzel İşler Yapmak

Arifiye’de ki esnaf, sanayici ve işadamları arasında ticareti geliştirmeyi ve bununla beraber de ilçeye ekonomik ve sosyal anlamda canlılık kazandırmayı hedeflediklerini belirten ARSİADER Başkanı Fatih Yeter, “Amacımız ilçemizde ticaret adına güzel işler yapmak. Birlik ve beraberlik içinde hareket etmek aynı zamanda desteklenmek istiyoruz. Hepimiz ilimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. SATSO ile yapılabilecek ortak çalışmalarda yer almak istediğimizi belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

ARSİADER Hayırlı Olsun

Başkan Mahmut Kösemusul, şehrin geleceği ve büyümesi için birlik ve beraberliğin sürekliliğine dikkat çekerek her kesimin bu minvalde çalışmalarını olumlu bulduklarını dile getirdi. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası camiasının birlikte çalışmaya önem verdiğini aktaran Kösemusul, “Biz başarıyı ve bereketi, birlik ve istişarede görüyor ve Sakarya’mızı ekonomik hedeflerine hep birlikte ulaştıracağımıza inanıyoruz. Arifiye ilçemize derneğimiz hayırlı olsun” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın