ASIM HOCA ARİFİYE ANADOLU İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

Şehit kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası olan emekli din görevlisi Asım Safitürk hoca, Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi’n de öğrenciler ile buluştu.. Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk hoca, Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek onlara Şehid Kaymakamızın örnek hayatı ve vatan,millet sevgisini anlattı. KONFERANSTA VATAN-MİLLET SEVGİSİ VURGUSU İlgili Haber […]

 ASIM HOCA ARİFİYE ANADOLU İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

21.02.2018 - 12:55

Güncelleme : 21.02.2018 - 12:55

Şehit kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası olan emekli din görevlisi Asım Safitürk hoca, Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi’n de öğrenciler ile buluştu..

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk hoca, Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek onlara Şehid Kaymakamızın örnek hayatı ve vatan,millet sevgisini anlattı.

KONFERANSTA VATAN-MİLLET SEVGİSİ VURGUSU

Öğrencilere “imam hatip” ruhunu aşılamak amacıyla düzenlenen konferansta konuşan Asım Safitürk, vatan-millet sevgisi duygularını ön plana çıkardı. Öğrenciler, Asım Hoca’yı büyük bir dikkatle dinlediler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın