Arifiye Bekir Sıtkı ‘Beyaz Bayrakla’devam

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun  İlkokul bir çok alanda proje okulu olmaya devam ediyor. Beslenme dostu okul,Beyaz bayrak,Sessiz okul,Aile Akademisi, STEM,Elimi Tut Yalnız Kalmasın projelerinde pilot olan Arifiye Bekir Durgun İlkokulu Beyaz Bayrağı gönderinde 3 yıl daha dalgalandırmaya hak kazandı. Okul Müdürü Cemal Yamak ,Proje ekibine teşekkür etti. Beyaz Bayrak İlgili Haber ASKON SAKARYA GENEL KURUL […]

 Arifiye Bekir Sıtkı ‘Beyaz Bayrakla’devam

22.02.2018 - 13:43

Güncelleme : 22.02.2018 - 13:43

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun  İlkokul bir çok alanda proje okulu olmaya devam ediyor. Beslenme dostu okul,Beyaz bayrak,Sessiz okul,Aile Akademisi, STEM,Elimi Tut Yalnız Kalmasın projelerinde pilot olan Arifiye Bekir Durgun İlkokulu Beyaz Bayrağı gönderinde 3 yıl daha dalgalandırmaya hak kazandı.

Okul Müdürü Cemal Yamak ,Proje ekibine teşekkür etti.

Beyaz Bayrak

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi, okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması amacıyla, 03/08/2006 tarihinde, Bakanlığımız ile Sağlık Bakanlığı arasında “Beyaz Bayrak İşbirliği protokolü” imzalanmıştır. Süresi dolan “Beyaz Bayrak İşbirliği protokolü” 03.08.2010 tarihinde ve 2015 tarihlerinde yeniden güncellenmiş ve 4 yıl süreyle uygulanmasına devam edilmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın