ARİFİYE OSMAN ÖZTÜRK İHO’DAN ”AFRİN’E 54 MEKTUP 54 BAYRAK”

Arifiye Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, minicik kalplerinden çıkan kocaman duyguları 54 Mektup 54 Bayrak Projesi kapsamında zarflara koyup Afrin’de ülkemizin bekası için mücadele eden Mehmetçiğimize gönderdi. Operasyonunda görev alan Mehmetçiğimize destek ve moral vermek için okulda düzenlenen projeye ciddi bir ilgi gösteren öğrenciler, mektupların yanına birer tane de Türk bayrağı yerleştirdi. Mektup ve […]

 ARİFİYE OSMAN ÖZTÜRK İHO’DAN ”AFRİN’E 54 MEKTUP 54 BAYRAK”

22.02.2018 - 19:41

Güncelleme : 23.02.2018 - 11:35

Arifiye Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, minicik kalplerinden çıkan kocaman duyguları 54 Mektup 54 Bayrak Projesi kapsamında zarflara koyup Afrin’de ülkemizin bekası için mücadele eden Mehmetçiğimize gönderdi.
Operasyonunda görev alan Mehmetçiğimize destek ve moral vermek için okulda düzenlenen projeye ciddi bir ilgi gösteren öğrenciler, mektupların yanına birer tane de Türk bayrağı yerleştirdi. Mektup ve bayrakların Jandarma İlçe Komutanlığına teslimi için okulda düzenlenen törene Arifiye İlçe Kaymakamı Adem YAZICI, Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel GÜLAÇ ve Arifiye Jandarma Komutanı Bnbş. Hamit Gencay TAŞDEMİR katıldı.


Program öğrencilerin okuduğu Fetih Suresi’ni okuması ile başladı. Bayrak şiirinin okunmasının ardından Afrin’e gönderilecek mektuplardan en çok beğenilen bir tanesi okundu. Mektup ve Bayrakların Jandarma komutanına teslimi esnasında öğrencilerin askerimize tezahüratları ile yer gök inledi. Programın sonunda öğrencilerimize hitap eden Arifiye Kaymakamı Adem YAZICI, Afrin’deki mücadelenin önemini vurguladıktan sonra bu anlamlı ve projeye ev sahipliği yapan okulumuz yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın