Vali Balkanlıoğlu “Ortadoğu Ve Türkiye’nin Geleceği” Konulu Panele Katıldı

Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesinde düzenlenen Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun katıldığı “Ortadoğu ve Türkiye’nin Geleceği” konulu panele İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı’da katıldı. Gazeteci ve Tv Programcısı Sn. Turgay Güler’in moderatörlüğünde Tarihçi Yazar Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuşmacı olarak yer aldığı “Ortadoğu ve Türkiye’nin Geleceği” konulu panelde Türkiye’nin dünü ile bugünü konuşuldu. İlgili Haber Yeni İlçe […]

 Vali Balkanlıoğlu “Ortadoğu Ve Türkiye’nin Geleceği” Konulu Panele Katıldı

22.02.2018 - 12:38

Güncelleme : 22.02.2018 - 12:38

Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesinde düzenlenen Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun katıldığı “Ortadoğu ve Türkiye’nin Geleceği” konulu panele İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı’da katıldı.

Gazeteci ve Tv Programcısı Sn. Turgay Güler’in moderatörlüğünde Tarihçi Yazar Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuşmacı olarak yer aldığı “Ortadoğu ve Türkiye’nin Geleceği” konulu panelde Türkiye’nin dünü ile bugünü konuşuldu.

Panel için ilimize gelen Prof. Dr. Mehmet Çelik ve Gazeteci Turgay Güler’i ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, programa katkıda bulunan herkese de teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın