ARİFİYE KIŞLAÇAY SEVDASI DERNEĞİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU PAZAR GÜNÜ

Sakarya’nın Arifiye İlçesi Kışlaçay mahallesinde birlik beraberlik için,150 yıllık örf adetlerin devamı için çıktıkları bu yolda kurulum aşamasını tamamladıkları Kışlaçay Sevdası derneği 1 olağan genel kurul toplantısını 25.02.2018 Pazar günü saat 14:00 te gerçekleştirecek. Osmanlı imparatorluğu dönemi mensubu Müslüman Gürcü olarak adlandırılan topluluğun hak ve menfaatlerini korumak, örf ve geleneklerini yaşatmak için kurs, seminer, konferans […]

 ARİFİYE KIŞLAÇAY SEVDASI DERNEĞİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU PAZAR GÜNÜ

23.02.2018 - 18:28

Güncelleme : 23.02.2018 - 18:28

Sakarya’nın Arifiye İlçesi Kışlaçay mahallesinde birlik beraberlik için,150 yıllık örf adetlerin devamı için çıktıkları bu yolda kurulum aşamasını tamamladıkları Kışlaçay Sevdası derneği 1 olağan genel kurul toplantısını 25.02.2018 Pazar günü saat 14:00 te gerçekleştirecek.
Osmanlı imparatorluğu dönemi mensubu Müslüman Gürcü olarak adlandırılan topluluğun hak ve menfaatlerini korumak, örf ve geleneklerini yaşatmak için kurs, seminer, konferans ve panel gibi eğitim çalışmaları düzenlenerek ve gençlerin çalışma hayatında başarılı olabilmesi için ‘Kışlaçay Sevdası Derneği’ kurulmuştu
Değerli Üyelerimiz,
Derneğimiz 1.Genel Kurulu Toplantısı Kışlaçay Köyü İlköğretim Okulu’nda Yapılacaktır. Hepinizi aşağıdaki gündemle toplanacak olan 1. Olağanüstü Genel Kurulumuza bekler en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.
KIŞLAÇAY SEVDASI DERNEĞİ
1.OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU TOPLANTI DUYURUSU
Kışlaçay Sevdası Derneği 1. Olağanüstü Genel Kurulu Toplantısı 25 Şubat 2018 tarihinde saat 14.00 da Kışlaçay Mahallesi İlköğretim Okulu Arifiye/Sakarya adresinde aşağıda yazılı gündem ile yapılacaktır.Üyelerimize saygı ile duyurulur.


ÜYELERİMİZE YÖRESEL YEMEK İKRAMI
1 Olağanüstü Genel Kurul Pazar Günü Saat 14:00 de Kışlaçayköyü İlköğretim Okulunda Gerçekleşecek Programda Üyelere Gürcü Yöresel Yemekleri Pali,Cadi Ve Ayran İkram Edilecek.
KIŞLAÇAY SEVDASI DERNEĞİ 1.OLAĞANÜSTÜGENEL KURULU GÜNDEMİ
1. Açılış Yoklama
2. Divan Seçimi,Saygı Duruşu,İstiklal Marşı Okunması
3. Gürcü Mutfağı Yöresel Yemek İkramı (Lahana Çorbası-Mısır Ekmeği-Ayran)
4. Geçici Yönetim Kurulunun Faaliyetlerinin İbrası
5. Dernek Tahmini Bütçesinin Görülmesi Ve Kabulü
6. Dernek Organlarının Seçimi
7. Dilek Ve Temenniler
8. Kapanış
Kışlaçay Sevdasi Dernegi Yönetimi Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu İle Görüştü.
Kışlaçay Mahallesi Mülki Amiri Sayın Şaban Sevinç Ve Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu Onursal Kurul Üyesi Olarak Kışlaçay Sevdası Derneği 1.Olağanüstü Genel Kuruluna Katılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın