Çaykara’dan,Arifiye’ye geldiler

Safitürk ailesi Dede Memleketi  Trabzon-Çaykara’dan İlçemiz Arifiye’ye gelen misafirleri ağırladı.Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok İlçemizi ziyarette önce Şehitlikte Şehid Kaymakamımız Muhammed Safitürk’ün kabrini ziyaret ederek tüm şehitlerimize Kuran-ı Kerim okuyup,dua ettiler. Daha sonra  Şehit Kaymakamımız M.Fatih Safitürk’ün Baba Ocağında Asım Safitürk Hocamız,Ağabeyi Ali Haydar Safitürk ve annesini ziyaret edilip sohbet […]

 Çaykara’dan,Arifiye’ye geldiler

23.02.2018 - 19:38

Güncelleme : 23.02.2018 - 20:41

Safitürk ailesi Dede Memleketi  Trabzon-Çaykara’dan İlçemiz Arifiye’ye gelen misafirleri ağırladı.Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok İlçemizi ziyarette önce Şehitlikte Şehid Kaymakamımız Muhammed Safitürk’ün kabrini ziyaret ederek tüm şehitlerimize Kuran-ı Kerim okuyup,dua ettiler.

Daha sonra  Şehit Kaymakamımız M.Fatih Safitürk’ün Baba Ocağında Asım Safitürk Hocamız,Ağabeyi Ali Haydar Safitürk ve annesini ziyaret edilip sohbet edildi.
İlçemize Gelen misafirlerimizi Arifiye Kaymakamımız Adem Yazıcı,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,,Bld Bşk.Yrd. Adnan Ağırman,Veysel Ihlamur ve Büüyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Safitürk’te yalnız bırakmayarak birlikte ağırladılar.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın