39 tarihi eser ele geçti

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi ekiplerince tarihi eser ile akaryakıt ve vergi kaçakçılığıyla ilgili olarak yapılan çalışmalarda, 39 adet tarihi eser ele geçirildi, 13 ayrı akaryakıt istasyonunda yapılan denetimlerde ise 8 şahıs gözaltına alındı. 3 ayrı suç Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerince Şubat ayı içerisinde tarihi eser ile akaryakıt ve […]

 39 tarihi eser ele geçti

24.02.2018 - 18:10

Güncelleme : 24.02.2018 - 18:10

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi ekiplerince tarihi eser ile akaryakıt ve vergi kaçakçılığıyla ilgili olarak yapılan çalışmalarda, 39 adet tarihi eser ele geçirildi, 13 ayrı akaryakıt istasyonunda yapılan denetimlerde ise 8 şahıs gözaltına alındı.

3 ayrı suç

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerince Şubat ayı içerisinde tarihi eser ile akaryakıt ve vergi kaçakçılığı ile ilgili çalışmalar gerçekleştirildi.

3 kaçakçı

Tarihi eser kaçakçılığı ile alakalı olarak yapılan çalışmalarda 39 adet tarihi eser ele geçirildi, 3 şahsa ise adli işlem yapıldı.

Akaryakıt satışı

Akaryakıt ve vergi kaçakçılığı ile ilgili olarak yapılan çalışmalarda da; Vergi Usul Kanununa Muhalefetten 13 ayrı akaryakıt istasyonunda denetim yapılarak 8 şahıs gözaltına alındı.

Bir silah

Öte yandan, silah kaçakçılığı ile ilgili olarak yapılan çalışmalarda ise, 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilerek 1 şahıs hakkında adli işlem gerçekleştirildi.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın