CHP İlçe Başkanı Gökpınar ‘Arifiye Belediyesi Vatandaşa Hizmet Etmiyor’

Arifiye CHP İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR yaptığı açıklama ile Arifiye Belediyesinin vatndaşa hizmet etmediğini söyledi. Gökpınar’ın yaptığı basın açıklaması; ”Arifiye ilçe merkezi dâhil mahalleri olmak üzere yazın toz toprak içinde, kışın ise çamur deryası içinde yaşamaya mahkûm ediliyorlar.Arifiye ilçe merkezi dâhil mahalleri olmak üzere yazın toz toprak içinde, kışın ise çamur deryası içinde yaşamaya mahkûm […]

 CHP İlçe Başkanı Gökpınar ‘Arifiye Belediyesi Vatandaşa Hizmet Etmiyor’

24.02.2018 - 12:35

Güncelleme : 24.02.2018 - 12:38

Arifiye CHP İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR yaptığı açıklama ile Arifiye Belediyesinin vatndaşa hizmet etmediğini söyledi.

Gökpınar’ın yaptığı basın açıklaması;

”Arifiye ilçe merkezi dâhil mahalleri olmak üzere yazın toz toprak içinde, kışın ise çamur deryası içinde yaşamaya mahkûm ediliyorlar.Arifiye ilçe merkezi dâhil mahalleri olmak üzere yazın toz toprak içinde, kışın ise çamur deryası içinde yaşamaya mahkûm ediliyorlar.
Arifiye, Arifbey mahallemizin manolya ve menekşe sokakları Karaabdiler mahallemiz ana caddesi aylardır asfaltlanmayı bekliyor.Yollar köstebek yuvası.Sokaklar savaş alanı olmuş sanırsınız.Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı basına açıklama yapıyor “Arifiye ilçemize 15 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik”.
Gökpınar, Bizde diyoruz ki, Arifiye’mizin her cadde ve sokakları perişan halde iken bu 15 milyonluk asfaltlama nerelere yapılıyor.
Halkımızı her ziyarete gittiğimizde bizlere serzenişlerini aktariyorlar.
Kapılarımızın önü, balkonlarımız, pencere kenarlarımız hatta evlerimiz yazın toz toprak içinde kalıyor diyorlar.
Kışın dizlerimize kadar çamurda yaşıyoruz diyorlar.Gerek Sakarya Büyük Şehir Belediyesi, gerekse Arifiye Belediyesi bu mahallelerimizin sorunlarını çözmesi konusunda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın