Arifiye ‘ARSİADER’den ‘KUZULUK’ Çıkarması

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetimi Akyazı’da bulunan İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerine çıkarma yaptı. İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı,Sakarya Halk Gazetesi Köşe Yazarı Arifiye’li hemşerileri Mehmet TAŞTAN’ı ziyaret eden Arsiader yönetimi tesisler ve çalışmalar hakkında bilgi alarak yakında gerçekleştirilecek olan açılış için bilgilendirmede bulundu. İlgili […]

 Arifiye ‘ARSİADER’den ‘KUZULUK’ Çıkarması

26.02.2018 - 18:46

Güncelleme : 26.02.2018 - 18:46

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetimi Akyazı’da bulunan İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerine çıkarma yaptı.

İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı,Sakarya Halk Gazetesi Köşe Yazarı Arifiye’li hemşerileri Mehmet TAŞTAN’ı ziyaret eden Arsiader yönetimi tesisler ve çalışmalar hakkında bilgi alarak yakında gerçekleştirilecek olan açılış için bilgilendirmede bulundu.

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken Arifiye yeni bir kimliğe kavuşturulması ve hızlı gelişimine katkı sunulması açısında ARSİADER  gibi STK’lara ihtiyaç olduğunu söyleyerek,yapılan çalışmalardan dolayı Arsiader’i tebrik etti.

Arifiye’de ki esnaf, sanayici ve işadamları arasında ticareti geliştirmeyi ve bununla beraber de ilçeye ekonomik ve sosyal anlamda canlılık kazandırmayı hedeflediklerini belirten ARSİADER Başkanı Fatih Yeter, “Arsiader’in Ticari ve Sosyal iki amacımız ile ilçemizde ticaret adına güzel işler yapmak. Birlik ve beraberlik içinde hareket etmek aynı zamanda desteklenmek istiyoruz. Hepimiz ilimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. Arifiye’nin ülkemizn dört bir yanında ki değerleri  ile yapacağımız istişareler  ve yapılabilecek ortak çalışmalarda yer almak istediğimizi belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Arsiader Kurucu Başkanı Fatih Fahri Yeter gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Arsiader  7 Mart Çarşamba günü saat 14.00’te Megalit İş Merkezinde yoğun bir katılım ile açılışını gerçekleştirecek.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın