Arifiye’de Şehit Ailelerimize Ziyaret

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda 03 Ağustos 1993 yılında Van İlinde Şehit düşen Jan.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesine, 2010 yılında Hakkari […]

 Arifiye’de Şehit Ailelerimize Ziyaret

26.02.2018 - 17:39

Güncelleme : 26.02.2018 - 17:39

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda 03 Ağustos 1993 yılında Van İlinde Şehit düşen Jan.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesine, 2010 yılında Hakkari İli Şemdilli İlçesinde şehit düşen Mutlu Saydam’ın babası Sıddık Saydam ve ailesine ziyaretlerde bulundular.

Bu vatan için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprakları üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında gazi olanların haklarının asla ödenemeyeceğini belirten Sayın Kaymakamımız, “Sizler bize emanetsiniz ve bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizlere sahip çıkmak devlet olarak en önemli görevlerimizdendir.” dedi.

Şehit ailelerimiz yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın