Arifiye Tarım Kredi Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu yapıldı

Arifiye Tarım Kredi Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu kooperatif binasında yapıldı. İlçeye bağlı 14 köye hizmet veren Arifiye Tarım Kredi Kooperatifinin genel kurulunda; yönetim, denetim ve bölge birliği temsilcileri seçildi. İlkay Deligöz, Şerif Taş, Zeynep Başer ve Fikri Bal’ın divanda yer oldağı genel kurula çok sayıda muhtar ve davetli katıldı. Kooperatif Müdürü Zafer Malyemez ve personelin […]

 Arifiye Tarım Kredi Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu yapıldı

27.02.2018 - 16:17

Güncelleme : 27.02.2018 - 16:17

Arifiye Tarım Kredi Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu kooperatif binasında yapıldı. İlçeye bağlı 14 köye hizmet veren Arifiye Tarım Kredi Kooperatifinin genel kurulunda; yönetim, denetim ve bölge birliği temsilcileri seçildi.
İlkay Deligöz, Şerif Taş, Zeynep Başer ve Fikri Bal’ın divanda yer oldağı genel kurula çok sayıda muhtar ve davetli katıldı. Kooperatif Müdürü Zafer Malyemez ve personelin ev sahipliği yaptığı genel kurulda, Kooperatif Yönetim Kuruluna; İbrahim Özmen, Yunus Yüce, İhsan Ay, Halit Kaptan ve Sadık Taş seçildi.

Denetim Kurulu üyeliklerine ise; Zekayi Kaya ve Salih Araç, Bölge Birliği Temsilciliklerine ise; İbrahim Özmen ve Yunus Yüce seçildi.

Kooperatif Müdürü Zafer Malyemez, bölge çiftçilerine birçok alanda hizmet veren Arifiye Tarım Kredi Kooperatifinin göreve seçilen yeni yönetim kurulunu tebrik ederek, hep birlikte başarılı hizmetlere imza atmaya devam edeceklerini söyledi.

haberlisin.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın