Arifiye’de Şubat Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında 27 Şubat 2018 Salı Günü saat:15.00’de Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı. Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; […]

 Arifiye’de Şubat Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

27.02.2018 - 18:30

Güncelleme : 27.02.2018 - 18:30

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında 27 Şubat 2018 Salı Günü saat:15.00’de Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı.

Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; vatandaşlarımızın ulaşım, güvenlik, eğitim, sağlık, tarım, sosyal yardım ve mahalli idareler ile ilgili sorunlarına ilişkin talep ve şikâyetleri görüşüldü ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Sayın Kaymakamımız toplantıda yapmış olduğu konuşmada; “Halkımız ile devletimiz arasında elçi görevi gören ve halktan doğrudan haber getiren siz muhtarlarımıza önem veriyoruz. Muhtarlar devlet ve millet arasında bir köprüdür. Bu toplantılar ve benzeri bütün toplantılarda temel amacımız; insanımıza hizmet etmek, beklentileri karşılamak, var olan sıkıntıları gidermek ve kamu hizmet kalitesi ve kapasitesini en ileriye ve yukarıya taşıyabilmektir. Değerli muhtarlarım, sizler mahallelerinizde yaşadığınız ve hissettiğiniz çözüm bekleyen sorunlarınızı veya öneri ve görüşlerinizi bizlere iletirseniz bizler de imkânlar çerçevesinde sorunlara en kısa sürede çözüm bulmaya çalışır, öneri ve görüşlerinizi de birlikte değerlendiririz. Biliyorsunuz ki gerek Kaymakamlığımız olsun, gerek Belediyemiz olsun, gerekse diğer bütün daire müdürlerimiz olsun sizlere kapıları her zaman açık, bizlerle ve arkadaşlarımızla her zaman görüşebilirsiniz, taleplerinizi, isteklerinizi, eksiklikleri ve yapılması gerekenleri bizlere her zaman iletebilirsiniz.” dedi.

Sayın Kaymakamımız katılımlarından dolayı tüm muhtarlarımıza ve katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın