‘Yeşilay Sakarya Buluşmaları’Abant’ta gerçekleşti

Yeşilay Sakarya Şubesi Kültür ve Sanat Komisyonu, tarafından planlanan ‘Yeşilay Sakarya Buluşmaları’ adlı programı Bolu Abant’ta gerçekleştirdi. Yeşilay Sakarya Şubesi yönetim kurulu üyeleri ve ailelerinin yer aldığı program, Genel Merkez Teşkilatlanma Birimi Yöneticisi Egemen Akyüz’ün de katılımı ile gerçekleştirildi. Program süresince Yeşilay Sakarya Şubesi, Fatih Kıcır Başkanlığında, şehirde gerçekleştirecekleri projeler, kurumlarla işbirliği ve yapılan faaliyetler […]

 ‘Yeşilay Sakarya Buluşmaları’Abant’ta gerçekleşti

27.02.2018 - 11:38

Güncelleme : 27.02.2018 - 11:38

Yeşilay Sakarya Şubesi Kültür ve Sanat Komisyonu, tarafından planlanan ‘Yeşilay Sakarya Buluşmaları’ adlı programı Bolu Abant’ta gerçekleştirdi.
Yeşilay Sakarya Şubesi yönetim kurulu üyeleri ve ailelerinin yer aldığı program, Genel Merkez Teşkilatlanma Birimi Yöneticisi Egemen Akyüz’ün de katılımı ile gerçekleştirildi.
Program süresince Yeşilay Sakarya Şubesi, Fatih Kıcır Başkanlığında, şehirde gerçekleştirecekleri projeler, kurumlarla işbirliği ve yapılan faaliyetler hakkında geniş çaplı istişarelerde bulundu.
“1-7 Mart Yeşilay Haftası” münasebetiyle Yeşilay Sakarya Şubesi, hafta boyu yapılacak kutlamalarda alakalı çalışmalarını ve gündemlerini değerlendirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın