Veysel Ünlü Avrupa Gezisinden dönüyor mu?

Ak Parti Arifiye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Veysel ÜNLÜ yaklaşık bir buçuk ay önce çıktığı Avrupa seyahatinden dönüyor mu? Avrupa seyahatinde birçok ülkeyi eş ve dost akrabaları ile gezen Veysel Ünlü  gezdiği yerlerden yaptığı paylaşımlar ile de sosyal medyadan yoğun bir şekilde takip ediliyor. İlgili Haber Yeni İlçe Müftümüz Hasan […]

 Veysel Ünlü Avrupa Gezisinden dönüyor mu?

28.02.2018 - 14:06

Güncelleme : 28.02.2018 - 14:09

Ak Parti Arifiye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Veysel ÜNLÜ yaklaşık bir buçuk ay önce çıktığı Avrupa seyahatinden dönüyor mu?

Avrupa seyahatinde birçok ülkeyi eş ve dost akrabaları ile gezen Veysel Ünlü  gezdiği yerlerden yaptığı paylaşımlar ile de sosyal medyadan yoğun bir şekilde takip ediliyor.

Yaptığı son paylaşımına yazdığı  ‘Son gezimizi değerli dayıoğlu ismet yiğitle tamamladık bize gösterdiği ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim’  mesajı ile dönüş yolculuğunu işaretini de vermiş oldu.

Ak Parti ilçe Teşkilat yönetimi ve partili dostları merakla bir an önce Veysel Ünlü’nün dönmesini  ve Avrupa seyahatinden anlatacaklarını bekliyorlar.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın