AK Parti Arifiye Gençlik Kollarından Çanakkale Gezisi teşekkürü

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ , hem geziye katılan gençlere hem de koordineli bir şekilde program sırasında çalışmaları yürüten , birlik ve beraberliği sağlayan Yardımcılarına ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ‘ ın açıklaması ; ‘ALLAH ‘ a şükürler olsun ki AK […]

 AK Parti Arifiye Gençlik Kollarından Çanakkale Gezisi teşekkürü

20.03.2018 - 11:55

Güncelleme : 20.03.2018 - 11:55

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ , hem geziye katılan gençlere hem de koordineli bir şekilde program sırasında çalışmaları yürüten , birlik ve beraberliği sağlayan Yardımcılarına ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ‘ ın açıklaması ;

‘ALLAH ‘ a şükürler olsun ki AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanlığı olarak 160 kişilik ekip ile gitmiş olduğumuz Çanakkale Programımızı kazasız belasız gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ ın katıldığı Şehitlerimizi anmak için düzenlenen programda Arifiye Gençlik Kolları olarak yerimizi aldık , Şehitlerimizi rahmet ve minnetle andık. Maneviyatı bizim için oldukça yüksek olan Çanakkalemizde , Vatanımız için şehit düşmüş kahramanlarımızın kabirleri başında dualar ettik. Arifiye Gençlik Kolları olarak bu sene ki 18 Mart programlarını Çanakkalemizde geçirmekten büyük onur duyduk. Bizimle birlikte Çanakkalemize gelip programlara katılan AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerime , Yedek Yönetim Kurulu Üyelerime , Yeni Seçmen Birimime ve Arifiyemizin Kıymetli Gençlerine teşekkürlerimi sunarım. 160 kişilik ekibimizin başında durarak birlik ve beraberliği en güzel şekilde sağlayan ve gözleri üzerlerine toplayan Yürütme Kurulu Üyelerimin hepsine teşekkürlerimi sunarım. Ve ayrıca desteklerini üzerimizde hissettiğimiz Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ‘ ya ve İlçe Başkanımız Ali Başar ‘ a teşekkürlerimi sunarım. Bu programda emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun.’dedi.

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları İlçemizde organize ettiği gençlere yönelik Çanakkale programına 160 kişilik ekip ile katılım sağladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın