Arifiye Mezunu Acartürk’lerde Avukatlık Mazbata Heyecanı

Arifiye Öğretmen Okulu Mezunlarından Şehrimizin tanınmış avukatlarından, Sakarya Barosu Eski Başkanı Alirıza Acartürk’ün oğlu Alperen Acartürk babasının izinde giderek avukat oldu. Hukuk Fakültesinin ardından stajını da başarıyla tamamlayan Genç Avukat Acartürk, 27 Mart Salı Günü Saat 16.00’da Sakarya Barosunda düzenlenecek törenle avukatlık mazbatasını alacak. Yanında çok sayıda avukatın görev yaptığı hukuk bürosu sahibi olan Alirıza […]

 Arifiye Mezunu Acartürk’lerde Avukatlık Mazbata Heyecanı

26.03.2018 - 23:18

Güncelleme : 26.03.2018 - 23:18

Arifiye Öğretmen Okulu Mezunlarından Şehrimizin tanınmış avukatlarından, Sakarya Barosu Eski Başkanı Alirıza Acartürk’ün oğlu Alperen Acartürk babasının izinde giderek avukat oldu.

Hukuk Fakültesinin ardından stajını da başarıyla tamamlayan Genç Avukat Acartürk, 27 Mart Salı Günü Saat 16.00’da Sakarya Barosunda düzenlenecek törenle avukatlık mazbatasını alacak.

Yanında çok sayıda avukatın görev yaptığı hukuk bürosu sahibi olan Alirıza Acartürk, oğlu Alperen’in avukatlık mazbatasını alacak olmasının heyecanını yaşarken, Acartürk’ün kızı Aslıhan da babası ve ağabeyinin izinde giderek Marmara Hukuk Fakültesi’ndeki öğrenimine devam ediyor.

Hukuk camiasının yanısıra, siyaset alanında da milletvekili adayı olarak Sakarya halkının yakından tanıdığı Avukat Alirıza Acartürk’ün oğlu Avukat Alperen Acartürk’ün mazbata törenine kalabalık bir topluluğun katılması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın