Arifiye-Neviye İlkokulunda “Renkli Eller Otizmin Farkında” etkinliği düzenlendi.

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında, Otizme dikkat çekmek için İlçemiz Neviye İlkokulunda “Renkli Eller Otizmin Farkında” etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında Otizm hakkında konuşmalar yapıldıktan sonra Otizmle ilgili şiir okundu. Ardından müzik eşliğinde öğretmen ve öğrenciler ile birlikte, hazırlanan büyük afişe eller boyanarak el baskısı yapıldı. Bu şekilde Otizmi yaşayan birey ve ailelerin çeşitliliğine dikkat […]

 Arifiye-Neviye İlkokulunda “Renkli Eller Otizmin Farkında” etkinliği düzenlendi.

02.04.2018 - 14:22

Güncelleme : 02.04.2018 - 14:22

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında, Otizme dikkat çekmek için İlçemiz Neviye İlkokulunda “Renkli Eller Otizmin Farkında” etkinliği düzenlendi.
Etkinlik kapsamında Otizm hakkında konuşmalar yapıldıktan sonra Otizmle ilgili şiir okundu. Ardından müzik eşliğinde öğretmen ve öğrenciler ile birlikte, hazırlanan büyük afişe eller boyanarak el baskısı yapıldı.
Bu şekilde Otizmi yaşayan birey ve ailelerin çeşitliliğine dikkat çekilmeye çalışıldı. Etkinlik, otizmle ilgili broşürlerin dağıtılması ve hazırlanan büyük afişin önünde toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafıyla birlikte son buldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın