Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün Yeşilay Sakarya’yı ziyareti

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak Yeşilay Sakarya Şubesini ziyaret ederek, her zaman ellerinden gelen desteği yapmaya hazır oldukları mesajını verdiler. Sakarya’da sosyal sorumluluk projeleriyle bağımlılıklarla mücadele alanında adını duyuran Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır ve yönetimi, AK Parti […]

 Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün Yeşilay Sakarya’yı ziyareti

02.04.2018 - 16:53

Güncelleme : 02.04.2018 - 16:53

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak Yeşilay Sakarya Şubesini ziyaret ederek, her zaman ellerinden gelen desteği yapmaya hazır oldukları mesajını verdiler.
Sakarya’da sosyal sorumluluk projeleriyle bağımlılıklarla mücadele alanında adını duyuran Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır ve yönetimi, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ı Yeşilay Sakarya Şubesi’nde ağırladılar.
Yeşilay Sakarya Şubesi olarak şehirde gerçekleştirecekleri projeler, kurumlarla işbirliği ve yapılan faaliyetler hakkında geniş çaplı istişarelerde bulunuldu. Günün sonunda Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ile AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak Yeşilay üyesi oldular.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın