“Tevazu ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz”

Büyükşehir ve SASKİ bürokratlarıyla AKOM’da bir araya gelen Başkan Toçoğlu, net mesajlar verdi: “Hepimiz bu şehrin taşından, toprağından, suyundan, temiz havasından, ağacından sorumluyuz. Bu şehre, bu ülkeye bizi bu makamlara getiren milletimize karşı sorumluyuz. Kibir, ego bizim kitabımızda yer alan ifadeler değil. Biz tevazu ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Eksikleri tespit edecek, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltecek adımları […]

 “Tevazu ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz”

02.04.2018 - 18:23

Güncelleme : 02.04.2018 - 18:23

Büyükşehir ve SASKİ bürokratlarıyla AKOM’da bir araya gelen Başkan Toçoğlu, net mesajlar verdi: “Hepimiz bu şehrin taşından, toprağından, suyundan, temiz havasından, ağacından sorumluyuz. Bu şehre, bu ülkeye bizi bu makamlara getiren milletimize karşı sorumluyuz. Kibir, ego bizim kitabımızda yer alan ifadeler değil. Biz tevazu ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Eksikleri tespit edecek, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltecek adımları atmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir ve SASKİ bürokratlarıyla AKOM’da bir araya geldi. Toplantıda net mesajlar veren Başkan Toçoğlu, “Şehrin her bir karesinden sorumluyuz. Ben sadece kendi alanımla ilgilenirim, diğer birimler beni ilgilendirmiyor gibi bir düşünceye kapılamayız. Hepimiz bu şehrin taşından, toprağından, suyundan, temiz havasından, ağacından sorumluyuz. Bu şehre, bu ülkeye bizi bu makamlara getiren milletimize karşı sorumluyuz. Bu makamlar bize emanet edildi. Milletimiz bizlerden hizmet bekliyor. Şehrin her bir karesine karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmek durumundayız” dedi.

İşimizi en iyi şekilde yapacağız
Toçoğlu, “Şehir emanetine sahip çıkmak, şehrin doğasını, mimarisini korumak aynı zamanda kurumu da korumayı gerektirir. Bu koltuklarda oturuyorsak, milletin bize emanet ettiği koltuğun da hakkını, hukukunu korumak durumundayız. Bunun için önceliğimiz işimizi en iyi şekilde yapmak. Bizden beklenen budur. Bize yakışan da budur. Kibir, ego bizim kitabımızda yer alan ifadeler değildir. Biz tevazu ile işlerimizi sürdüreceğiz. Sorunları kaynağında tespit edeceğiz. Ben makamımda oturur, gelen sorunu çözerim diye bir şey yok. Biz gezeceğiz, tüm şehri göreceğiz. Eksikleri tespit edeceğiz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltecek adımları atmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın