Karate Branşı İdareci ve Antrenörleri ASKF’de…

Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Karate milli takımlar menejeri, Söğütlü ve büyükşehir antrenörü Hikmet Şaha, Hendek ilçe Antrenörü Nurkan Kayacık, Arifiye ve Sapanca ilçe Antrenörü Tayfun Kobaş, Akyazı ilçe Antrenörü Sezai Yolcuoğlu, Serdivan Karate ve Tenis kulübü Antrenörü Seçkin Küçükseller, Serdivan ilçe Antrenörleri Emel Dramalı, Sevgi Çakmak, Ferizli ilçe Antrenörleri Ercan Durgun, Fatma Özel, […]

 Karate Branşı İdareci ve Antrenörleri ASKF’de…

03.04.2018 - 16:25

Güncelleme : 03.04.2018 - 16:25

Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Karate milli takımlar menejeri, Söğütlü ve büyükşehir antrenörü Hikmet Şaha, Hendek ilçe Antrenörü Nurkan Kayacık, Arifiye ve Sapanca ilçe Antrenörü Tayfun Kobaş, Akyazı ilçe Antrenörü Sezai Yolcuoğlu, Serdivan Karate ve Tenis kulübü Antrenörü Seçkin Küçükseller, Serdivan ilçe Antrenörleri Emel Dramalı, Sevgi Çakmak, Ferizli ilçe Antrenörleri Ercan Durgun, Fatma Özel, Karasu ilçe Antrenörü Şevki Abakoç, Adapazarı ilçe antrenörü İsmail Yılgın, Sakarya büyükşehir antrenörü Mustafa Solmaz, Erenler ilçe antrenörü Muammer Sağlam, Pamukova antrenörü Ogün Tandoğan ziyaret için heyette bulunan kişiler oldu.

Gelen idareci ve antrenörleri ASKF başkanı Yaşar Zımba, başkan yardımcısı, Avrupa, Dünya hakem kurul üyesi Uğur Kobaş, yönetim kurul üyesi Necmettin Koçak karşıladı.

ASKF başkanı Yaşar Zımba “ziyaretten çok memnun oldum. Karate branşı yıllar öncesinden Meydan Kobaş hocam ile başlayarak şu an çok güzel yerlere geldi.

Bu branşın ilimizdeki değerleri Türkiye ve Dünya’da söz sahibi.

Karate branşı aynı zamanda ilimizin en başarılı amatör salon sporları branşı.

Sakarya büyükşehir belediye başkanımız da amatör sporlara çok büyük katkı sağlıyor.
Huzurlarınızda Zeki Toçoğlu başkanımıza teşekkür ediyorum.

Büyükşehir haricinde ASKF olarak, Amatör salon sporlarına çok değer veriyoruz. Tüm amatör branşların faaliyetlerine davet edildiğimiz takdirde katılmaya o branşlara destek olmaya çalışıyoruz.

Amatör branşlara verdiğimiz değerin göstergesi olarak, Futbol harici branşlardan sorumlu başkan yardımcılığını Uğur Kobaş’a verdik.

Hangi branşın ne ihtiyacı varsa, o branşa diğer resmi kurumlar ile, yada bizde elimizden geldiğince, olanaklarımız doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz.

Sakarya ASKF benim yönetimim döneminde önceden hiç olmadığı kadar diğer amatör branşların, yanında destekçisi. Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın