Vali Balkanlıoğlu’nun Basın Kuruluşlarına Ziyaretleri Sürüyor

Geçtiğimiz hafta ilimizde görev yapan basın kuruluşlarına uğrayarak başarılar dileyen Vali İrfan Balkanlıoğlu, bugün de yerel gazeteler ve ilimizdeki temsilciliklere bir dizi ziyaret gerçekleşti. İlk olarak TRT Haber İl Temsilciliğini ziyaret ederek İl Temsilcisi Mehmet Karakaş’tan bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, TRT Haber kanalının dünyanın her yerinden olduğu gibi ilimizdeki tüm haberlerin de izleyici ile buluşmasını […]

 Vali Balkanlıoğlu’nun Basın Kuruluşlarına Ziyaretleri Sürüyor

05.04.2018 - 12:23

Güncelleme : 05.04.2018 - 12:23

Geçtiğimiz hafta ilimizde görev yapan basın kuruluşlarına uğrayarak başarılar dileyen Vali İrfan Balkanlıoğlu, bugün de yerel gazeteler ve ilimizdeki temsilciliklere bir dizi ziyaret gerçekleşti.

İlk olarak TRT Haber İl Temsilciliğini ziyaret ederek İl Temsilcisi Mehmet Karakaş’tan bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, TRT Haber kanalının dünyanın her yerinden olduğu gibi ilimizdeki tüm haberlerin de izleyici ile buluşmasını sağlayan en saygın haber kanallarımızdan birisi olduğunu ifade etti. Buradan Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesine geçen Vali Balkanlıoğlu, yöneticiler ve çalışanlarla bir süre görüşürken güçlü, ilkeli bir yerel basın ilimizin kalkınması ve tanıtımında da her zaman ön planda olduğunu beyan etti.

Vali Balkanlıoğlu, Doğan Haber Ajansı (DHA) Sakarya Bürosuna da uğrayarak İl Temsilcisi Zafer Tokuş ve ajans çalışanları ile ajansın ilimizdeki çalışmalarına dair bilgiler aldı. Halkın haber alma özgürlüğünün sağlanmasında çok önemli bir görevi yerine getiren DHA’nın da ülkemizin önemli haber kuruluşlarından olduğunu söyleyen Vali Balkanlıoğlu, ayrıca Medyabar.com haber sitesine yayın hayatında başarılar diledi. Daha sonra Adapostası Gazetesi yöneticileri ve çalışanları ile bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, misafirperverlikleri için teşekkür ederek, gazetenin ilimizdeki tüm çalışmaları yakından takip edip bizleri bilgilendiren yerel basınımızın güzide temsilcilerinden birisi olduğunu ifade etti.

Son olarak Sakarya Yenihaber Gazetesini ziyaret ederek yöneticiler ile medya sektörü üzerine sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, çalışmalarını ve haberlerini yakından takip ettikleri yerel basınımızın her bir emekçisinin çok büyük bir özverili ile çalışmalarının takdire şayan olduğunu ifade etti. Ayrıca gazetenin dizgi ve matbaa bölümünü de incelemelerde bulunan Vali Balkanlıoğlu, tüm ekibe başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın