Arifiye Ak Gençlik Sakarya’da 1 Numara

Genel Merkez tarafından değerlendirilen AK Parti Teşkilat Performans Sisteminde Sakarya 1.si olan Arifiye İlçe Gençlik Kolları bu ay yine yoğun ve disiplinli çalışmalarıyla 1.ligi diğer ilçelere kaptırmadı. Yakın tarihte düğünü olmasına rağmen çalışmalarıyla gündem de olan AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ve ekibi başarılarını birincilik ile taçlandırdı. AK Pari Arifiye Gençlik […]

 Arifiye Ak Gençlik Sakarya’da 1 Numara

06.04.2018 - 15:23

Güncelleme : 06.04.2018 - 15:23

Genel Merkez tarafından değerlendirilen AK Parti Teşkilat Performans Sisteminde Sakarya 1.si olan Arifiye İlçe Gençlik Kolları bu ay yine yoğun ve disiplinli çalışmalarıyla 1.ligi diğer ilçelere kaptırmadı.
Yakın tarihte düğünü olmasına rağmen çalışmalarıyla gündem de olan AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ve ekibi başarılarını birincilik ile taçlandırdı.


AK Pari Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ‘ ın açıklaması ;
ALLAH ‘ A şükürler olsun ki bu ayda Teşkilat Performans Sistemi Sakarya Birincisiyiz. Her ay istikrarlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları olarak ay içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalarımızın karşılığını birincilik ile almaktan büyük gurur duyuyoruz. Zaferin sahibi sadece ALLAH ‘ tır. Kaç aydır peş peşe bize bu iftihar tablosunu yaşatan RABBİMİZE sonsuz hamd ediyoruz.
Biliyoruz ki daha çok çalışmalıyız .Biz gençlik olarak gücümüzü Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ DAN alıyoruz ve bu sevdayı biz Liderimiz ile birlikte yaşıyoruz . Gece gündüz demeden yeni projelerle ilçemiz gençliğine yönelik çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Genel Başkanımız , Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ a yakışan bir gençlik olmaya özen gösteriyoruz. Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla Bir ekip ruhu ile çalışarak Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ ın izinde giderek 2019 , 2023 , 2053 , 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. İlçesini en güzel şekilde temsil etmek için çalışan tüm Yönetim Kurulu Üyelerimden ALLAH razı olsun.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın