AK Parti Arifiye Gençlik Kollarının Futbol Turnuvasına ilgi yoğun oldu

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Geniş katılımlı futbol turnuvasına ev sahipliği yaptı.Turnuvaya katılan tüm gençler Başkan Ahmet Can TANÇ ve Ekibine teşekkürlerini ve memnuniyetlerini iletttiler. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ‘ ın konu ile ilgili açıklaması ; Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanlığı olarak düzenlemiş olduğumuz Halı Saha Turnuvamızı gerçekleştirmeye devam […]

 AK Parti Arifiye Gençlik Kollarının Futbol Turnuvasına ilgi yoğun oldu

07.04.2018 - 12:30

Güncelleme : 07.04.2018 - 12:30

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Geniş katılımlı futbol turnuvasına ev sahipliği yaptı.Turnuvaya katılan tüm gençler Başkan Ahmet Can TANÇ ve Ekibine teşekkürlerini ve memnuniyetlerini iletttiler.

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ‘ ın konu ile ilgili açıklaması ;

Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanlığı olarak düzenlemiş olduğumuz Halı Saha Turnuvamızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Dün akşam 10 Takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvayı ALLAH ‘ ın izniyle ilerleyen günlerde Final Maçı ile bitireceğiz. Sosyal etkinlere ev sahipliği yaparak genç kardeşlerimize ulaşıyoruz. Bu turnuvadaki amacımız gençliğimizi spora teşvik ederek birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları ailesi olarak teşkilatımız içindeki birlik beraberliğe büyük önem veriyoruz. Bunun içinde Halı saha futbol turnuvamızda tüm genç kardeşlerimizle hep birlikteyiz. İlçemizde ki ve Mahallelerimizde ki sosyal ve sportif aktiviteleri artırıp, kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik bağlarının gelişmesine katkı sağlamak adına bu turnuvamızı gerçekleştiriyoruz. Bu tür etkinlikleri gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Bu güzel organizasyona katılan ve mücadele veren tüm takımlarımızı tebrik ederim. Bu organizasyona verdikleri katkıdan dolayı Belediye Başkanımız Ismail Karakullukçu ‘ ya , İlçe Başkanımız Ali Başar’ a , İlçe Başkan Yardımcılarımız Veysel Ünlü’ ye ve Ihsan Turan ‘a , Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Ahmet Safitürk’ e ve Arifiye Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Erhan Çetin ‘ Şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ederim.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın