“Çözümün bir parçası olmaya devam edeceğiz”

Büyükşehir Belediyesi Halkala İlişikler Şube Müdürü Taha Toplu, Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen Mart ayı faaliyetlerine ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. Toplu, “Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onlarla hareket etmeye, çözümün bir parçası olmaya devam edeceğiz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkala İlişikler Şube Müdürü Taha Toplu, Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen Mart ayı faaliyetlerine […]

 “Çözümün bir parçası olmaya devam edeceğiz”

07.04.2018 - 19:05

Güncelleme : 07.04.2018 - 19:05

Büyükşehir Belediyesi Halkala İlişikler Şube Müdürü Taha Toplu, Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen Mart ayı faaliyetlerine ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. Toplu, “Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onlarla hareket etmeye, çözümün bir parçası olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkala İlişikler Şube Müdürü Taha Toplu, Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen Mart ayı faaliyetlerine ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. Büyükşehir faaliyetleri hakkında detaylı bilgi veren Toplu, vatandaşlarımızla birlikte hareket etmeye devam edeceklerini belirtti.

Özel günleri unutmadık
Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taha Toplu, “Büyükşehir Haber Merkezi Mart ayı içerisinde bin 809 kişi ile görüştü. Çözüm Masası Birimimiz bin 352 şikayet ve istek talebinin kaydını tutarak gerekli çalışmaları başlattı. Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini anlatan 5 bin 50 broşür hemşehrilerimize dağıtıldı. 180 öğrencimiz beyazperdede birbirinden güzel fimlerle buluştu. 5 ilçeye Halkla İlişkiler İletişim Noktası kurularak vatandaşlarımızın talepleri dinlendi. Sakarya Üniversitesi öğrencilerine Büyükşehir hizmetlerini tanıtan geziler düzenlendi. Tıp Bayramı, Kadınlar Günü ve Regaip Kandili gibi toplumumuzu ilgilendiren özel günler de unutulmadı ve vatandaşlarımıza günün anlam ve önemine uygun hediyeler dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onlarla hareket etmeye, çözümün bir parçası olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın