”Yeşilay 8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması ” il seçmeleri ödül töreni gerçekleştirildi.

”Yeşilay 8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması ” il seçmeleri ödül töreni Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Törene İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediyesi Başkanı Rıdvan Özüm, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Veliler ve Basın Mensupları katıldı. […]

 ”Yeşilay 8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması ” il seçmeleri ödül töreni gerçekleştirildi.

07.04.2018 - 17:14

Güncelleme : 07.04.2018 - 17:14

”Yeşilay 8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması ” il seçmeleri ödül töreni Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Törene İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediyesi Başkanı Rıdvan Özüm, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Veliler ve Basın Mensupları katıldı.

Kompozisyon kategorisinde Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu öğrencisi Şüheda Öztürk ‘Bağımlılık’ adlı eser ile İl Birincisi olurken, Anı kategorisinde Ferizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Buse Nur Bektaş ‘Yuvanı Değil Kötü Alışkanlıklarını Yık’ adlı eser ile İl Birincisi oldu.
Görsel Eserler kategorisinde Adapazarı Atatürk İlkokulu öğrencisi Zehra Yağmur Gökçe ilkokul kademesi İl Birincisi, Özel Mefkure Ortaokulu öğrencisi Ayşenur Arslan ortaokul kademesi İl Birincisi ve Hacı Zehra Akkoç Anadolu Lisesi öğrencisi Azize Aydın ise lise kademesi İl Birincisi oldu.
Birinci olan öğrencilerimiz 500 TL hediye çeklerini ve Başarı Belgelerini, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm ve Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır’ın ellerinden aldılar.

Yeşilay 8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Ödül Töreni, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın