Sakarya Ak Parti Teşkilatları Afyon’da toplandı

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Yıl Sonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ için Ak Parti teşkilatları Afyon’da toplandı. Toplantıda 2017 yılı yerel faaliyetlerini değerlendirilirken, 2018 yılı projeksiyonu istişare kültürü ile belirlendi. Son derece verimli geçtiği belirtilen yerel buluşma Afyon Kampına, MKYK Üyesi, Sakarya Milletvekili  Recep Uncuoğlu, MDK Üyesi, Sakarya […]

 Sakarya Ak Parti Teşkilatları Afyon’da toplandı

08.04.2018 - 12:08

Güncelleme : 08.04.2018 - 12:08

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Yıl Sonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ için Ak Parti teşkilatları Afyon’da toplandı.

Toplantıda 2017 yılı yerel faaliyetlerini değerlendirilirken, 2018 yılı projeksiyonu istişare kültürü ile belirlendi.

Son derece verimli geçtiği belirtilen yerel buluşma Afyon Kampına, MKYK Üyesi, Sakarya Milletvekili  Recep Uncuoğlu, MDK Üyesi, Sakarya Milletvekili  Ayhan Sefer Üstün, Genel Merkez SKM Başkanı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’da katıldı.

Afyon’da düzenlenen programa tüm İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanları, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Üç Kademe Yerel Yönetimler Birim Başkanlarıda katılım sağladı.

Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar,Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız,Belediye Meclis üyeleri,İl ve ilçe Yönetim kurulu üyeleride toplantıda yerini aldı…

Toplantı sonrası Afyon ilinin tarihi ve kültürel yerlerini incelendi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın