Arifiye Çaybaşı Fuadiye Mahallesinde iki güzel hizmet

Arifiye Çaybaşı Fuadiye Mahallesinde, mahallenin içinden geçen Çaybaşı Fuadiye Deresinin, aşırı yağışlarda taşması ve üzerindeki köprünün eskimesi nedeniyle, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından dere ıslahı ve yeni köprü yapımı çalışmaların tamamlanması ile köprü hizmet vermeye başladı. Eski Köy konağı binasıda yenilenerek Halk eğitim faailyetlerinin hizmetine sunuldu. Başkan İsmail Karakullukçu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;’Arifiye Fuadiye mahallesine […]

 Arifiye Çaybaşı Fuadiye Mahallesinde iki güzel hizmet

09.04.2018 - 19:35

Güncelleme : 09.04.2018 - 19:35

Arifiye Çaybaşı Fuadiye Mahallesinde, mahallenin içinden geçen Çaybaşı Fuadiye Deresinin, aşırı yağışlarda taşması ve üzerindeki köprünün eskimesi nedeniyle, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından dere ıslahı ve yeni köprü yapımı çalışmaların tamamlanması ile köprü hizmet vermeye başladı.

Eski Köy konağı binasıda yenilenerek Halk eğitim faailyetlerinin hizmetine sunuldu.

Başkan İsmail Karakullukçu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;’Arifiye Fuadiye mahallesine yapılan köprü taşıt ve yaya trafiğini rahatlattı. Köprünün alçak ve dar olmasından dolayı meydana gelen su taşkınları artık bitti. Halk Eğitim faaliyetleri için eski köy konağı yenilendi yakışır bir bina oldu.’diyerek yapılan iki güzel hizmet hakkında bilgilendirme yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın