Arifiye İlçe Kaymakamımız Yazıcı’dan Polis Haftası Mesajı

İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı Polis haftası dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Sayın Kaymakamımızın Polis Haftası Mesajı… İlgili Haber Sakaryalıların destekleri bölgeye ulaştı ‘Kuruluşundan günümüze kadar, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini korumayı, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü yasalardan, desteğini de halkımızdan […]

 Arifiye İlçe Kaymakamımız Yazıcı’dan Polis Haftası Mesajı

09.04.2018 - 12:07

Güncelleme : 09.04.2018 - 12:39

İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı Polis haftası dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Sayın Kaymakamımızın Polis Haftası Mesajı…

‘Kuruluşundan günümüze kadar, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini korumayı, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü yasalardan, desteğini de halkımızdan alan Türk Polis Teşkilatımızın 173. yıldönümünü kutlamanın onurunu, gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Milletimizin birlik ve beraberliğinin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmeden önce tedbirlerin alınması, olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi konusunda, polislerimiz, gece gündüz demeden çalışmakta; görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Şerefli mazisinden ve milletimizden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları her koşulda en iyi şekilde yerine getiren emniyet teşkilatımız, asırları aşan tecrübesi ve halkımızın da desteği ile bundan önce olduğu gibi bundan sonrada huzur ve güven içinde yaşamamızın en büyük teminatlarından biri olacaktır.

Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 173. yılında; İlçemizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki bütün amir ve memurlarımızı kutluyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. yılını kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki emniyet mensuplarına görevlerinde başarı ve aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum.’

Adem YAZICI
Arifiye Kaymakam

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın