ARSİADER’den 173. Polis Haftası mesajı

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu ( ARSİADER) 173. Polis Haftası Münasebetiyle bir mesaj yayınladı. ARSİADER’tarafından yayınlanan o mesaj; İlgili Haber Sapanca-Arifiye yolunda feci kaza “Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar görev yapan, Türk Polis Teşkilatının ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini korumayı, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef […]

 ARSİADER’den 173. Polis Haftası mesajı

10.04.2018 - 12:40

Güncelleme : 10.04.2018 - 12:40

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu ( ARSİADER) 173. Polis Haftası Münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

ARSİADER’tarafından yayınlanan o mesaj;

“Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar görev yapan, Türk Polis Teşkilatının ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini korumayı, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü yasalardan, desteğini de halkımızdan alan Türk Polis Teşkilatımızın 173. yıldönümünü kutlamanın onurunu, gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” Bu duygu ve düşüncelerle, Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. yılını kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki emniyet mensuplarına görevlerinde başarı ve aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum.”

Fatih Fahri YETER

ARSİADER Başkanı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın