Yeşilay Sakarya Bisiklet Turu etkinliği gerçekleşti

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi, Türkiye’de 35 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Yeşilay Bisiklet Turu etkinliğini gerçekleştirdi. Türkiye genelinde sekizincisi, ilimizde ise geçen yıl ilki yapılan Yeşilay Bisiklet Turu etkinliğinin, bu yıl ikincisi; Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin kuruluşunun 98.yıldönümü için gerçekleştirildi. Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası içerisinde yapılması planlanan fakat soğuk ve […]

 Yeşilay Sakarya Bisiklet Turu etkinliği gerçekleşti

10.04.2018 - 12:46

Güncelleme : 10.04.2018 - 12:46

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi, Türkiye’de 35 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Yeşilay Bisiklet Turu etkinliğini gerçekleştirdi.
Türkiye genelinde sekizincisi, ilimizde ise geçen yıl ilki yapılan Yeşilay Bisiklet Turu etkinliğinin, bu yıl ikincisi; Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin kuruluşunun 98.yıldönümü için gerçekleştirildi.
Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası içerisinde yapılması planlanan fakat soğuk ve yağışlı hava nedeniyle ertelenen Yeşilay Bisiklet Turu etkinliği Serdivan Bisiklet Evi önünden başladı, geniş bir rota izlenerek Kent Park’ta son buldu.
Sağlıklı yaşama teşvik edilmesi ve bağımlılıklardan uzak durulmasını amaçlayan etkinlikte Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi üyeleri, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Sakarya halkının destekleriyle, çocuk, genç ve yetişkinlerden oluşan 100’den fazla katılımcı, pedallarını Yeşilay için çevirdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın