Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümünde İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Kaymakamımız Adem Yazıcı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Tansu Yıldırım’ı 10 Nisan tarihinde makamında ziyaret ederek İlçe Emniyet Müdürümüz nezdinde tüm Arifiye İlçe Emniyet Polis Teşkilatı’nın Polis Haftasını kutladı. Kutlama ziyaretinde Sayın Kaymakamımıza; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Başar eşlik etti. […]

 Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümünde İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

11.04.2018 - 16:39

Güncelleme : 11.04.2018 - 16:39

Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Kaymakamımız Adem Yazıcı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Tansu Yıldırım’ı 10 Nisan tarihinde makamında ziyaret ederek İlçe Emniyet Müdürümüz nezdinde tüm Arifiye İlçe Emniyet Polis Teşkilatı’nın Polis Haftasını kutladı.

Kutlama ziyaretinde Sayın Kaymakamımıza; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Başar eşlik etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Sayın Kaymakamımız,”173 yıldır aziz vatanımızın huzur, sükûn ve güvenliğini temin için azimle çalışan siz kıymetli emniyet mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyor; İlçemizin ve ülkemizin her köşesinde gece gündüz fedakârca görev yapan polislerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca görevleri başındayken hayatlarını kaybeden şehit polislerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, kahraman gazilerimizi de minnet ve şükranla yâd ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın