Şehid Babası Asım Safitürk Hoca,Kaymakamımız Yazıcı ile hasret giderdi

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün kıymetli babası Asım Safitürk, Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün kıymetli babası Asım Safitürk, vatan uğrunda şehit olan oğlu Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk ile ilgili anılarını anlatarak onunla gurur duyduğunu dile getirdi. Türk milleti için şehitliğin özel bir mertebe olduğunu belirten Sayın Kaymakamımız, “Ülkemizin en […]

 Şehid Babası Asım Safitürk Hoca,Kaymakamımız Yazıcı ile hasret giderdi

12.04.2018 - 11:31

Güncelleme : 12.04.2018 - 11:31

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün kıymetli babası Asım Safitürk, Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün kıymetli babası Asım Safitürk, vatan uğrunda şehit olan oğlu Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk ile ilgili anılarını anlatarak onunla gurur duyduğunu dile getirdi.

Türk milleti için şehitliğin özel bir mertebe olduğunu belirten Sayın Kaymakamımız, “Ülkemizin en kritik dönemlerinden birinde, ağır bir sorumluluk üstlenen ve görevinin bütün gereklerini büyük bir gayret ve sevgiyle yerine getiren Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk hem yaşamı hem de şehadetiyle birlikte bütün milletimizin evladı oldu ve bizlere şehadette örnek oldu. Başta Aziz Şehidimiz Muhammed Fatih Safitürk olmak üzere, 15 Temmuz Şehitlerimizi ve bütün Şehitlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla yâd ediyorum.” dedi.

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün kıymetli babası Asım Safitürk’e ziyareti için teşekkürlerini sunan Sayın Kaymakamımız, Şehit Ailelerimizin başımızın tacı olduğunu ve kapımızın her an kendilerine açık olduğunu bir kez daha dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın