Isır, Şehit ve Gazi Yakınları Derneğini ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Çanakkale ve İstiklal Savaşları Şehit ve Gazi Yakınları Derneğini başkanı Fehmi Tantan ve yöneticileri ziyaret etti. İl Başkanı Erdoğan Isır, toplumumuzun her kesiminde bulunan derneklerimiz ve sivil toplum kuruluşları ile fırsat buldukça görüşmeye devam ediyoruz. Bugün Sapanca İlçemizde bulunun Çanakkale ve İstiklal Savaşı Şehit ve Gazi yakınları derneğinde […]

 Isır, Şehit ve Gazi Yakınları Derneğini ziyaret etti

13.04.2018 - 11:26

Güncelleme : 13.04.2018 - 11:26

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Çanakkale ve İstiklal Savaşları Şehit ve Gazi Yakınları Derneğini başkanı Fehmi Tantan ve yöneticileri ziyaret etti.
İl Başkanı Erdoğan Isır, toplumumuzun her kesiminde bulunan derneklerimiz ve sivil toplum kuruluşları ile fırsat buldukça görüşmeye devam ediyoruz.
Bugün Sapanca İlçemizde bulunun Çanakkale ve İstiklal Savaşı Şehit ve Gazi yakınları derneğinde bulunmak, tarihten konuşmak atalarımızdan aktarılan anıları dinlemek bizleri çok duygulandırdı.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, şehrimizin geleceğinde herkesimden yurttaşlarımızın söz hakkı vardır.
Bunu gerçekleştirecek olanda Cumhuriyet Halk Partisinin Belediyecilik anlayışıdır.
Başkan Fehmi Tantan, İl Başkanının ziyaretinden çok mutlu olduklarını şanlı tarihimizi bildiklerini her platform da açıkladıklarını kendilerinden istendiğinde ellerindeki bilgileri paylaşabileceklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın