Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Tanç’ın Mutlu Günü

Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Ahmet Can Tanç dün akşam Hanlı düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün ile bekarlığa veda etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun kıydığı nikahta İl Başkanı Fevzi Kılıç,Milletvekili Ayhan Sefer Üstün,İlçe Kaymakamı Adem Yazıcı,Başkan Karakullukçu nikah şahidi oldu… Başta Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı olmak üzere, Ak Parti teşkilatlarından il ve ilçe […]

 Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Tanç’ın Mutlu Günü

16.04.2018 - 11:38

Güncelleme : 16.04.2018 - 11:43

Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Ahmet Can Tanç dün akşam Hanlı düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün ile bekarlığa veda etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun kıydığı nikahta İl Başkanı Fevzi Kılıç,Milletvekili Ayhan Sefer Üstün,İlçe Kaymakamı Adem Yazıcı,Başkan Karakullukçu nikah şahidi oldu…

Başta Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı olmak üzere, Ak Parti teşkilatlarından il ve ilçe yöneticilerinin katıldığı cemiyete  kalabalık bir davetli topluluğu da katıldı.

Halime Yücel Pehlivan’ın kızı Hilal ile Mutlu bir yuva kuran,Hatice-Yusuf Tanç’ın oğlu Ahmet Tanç bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayıp cemiyete katılan tüm dostlara Pehlivan ve Tanç aileleri adına teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın