Eraslan ‘Zamanı Kuran Kadınlar’ı anlatacak

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri, 19 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek ‘Zamanı Kuran Kadınlar’ isimli konferans ile devam edecek. Yazar Sibel Eraslan’ın konuşmacı olarak katılacağı program AKM’de saat 18.00’da başlayacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri, 19 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek ‘Zamanı Kuran Kadınlar’ isimli konferans ile devam edecek. AKM’de saat 18.00’da başlayacak programa Yazar Sibel […]

 Eraslan ‘Zamanı Kuran Kadınlar’ı anlatacak

18.04.2018 - 12:52

Güncelleme : 18.04.2018 - 12:53

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri, 19 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek ‘Zamanı Kuran Kadınlar’ isimli konferans ile devam edecek. Yazar Sibel Eraslan’ın konuşmacı olarak katılacağı program AKM’de saat 18.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri, 19 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek ‘Zamanı Kuran Kadınlar’ isimli konferans ile devam edecek. AKM’de saat 18.00’da başlayacak programa Yazar Sibel Eraslan konuşmacı olarak katılacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Yazar Sibel Eraslan’ın katılacağı ‘Zamanı Kuran Kadınlar’ konulu konferansımıza tüm kültür sanat dostları davetlidir” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın