TÜMSİAD Başkanı Ölmez “Erken seçim doğru bir adım”

TÜMSİAD Sakarya şube Başkanı Ahmet Ölmez erken seçim kararıyla ilgili açıklamada bulundu. Başkan Ölmez’in açıklaması; “MHP lideri Devlet Bahçeli’nin haftalık grup toplantısında yaptığı erken seçim çağrısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli Beştepe’de görüştü. Görüşme yarım saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile gerçekleşen ‘erken seçim’ zirvesi sonrası son dakika açıklamalarda bulunarak erken seçim tarihini duyurdu. Konuyla […]

 TÜMSİAD Başkanı Ölmez “Erken seçim doğru bir adım”

18.04.2018 - 19:50

Güncelleme : 18.04.2018 - 19:50

TÜMSİAD Sakarya şube Başkanı Ahmet Ölmez erken seçim kararıyla ilgili açıklamada bulundu. Başkan Ölmez’in açıklaması;

“MHP lideri Devlet Bahçeli’nin haftalık grup toplantısında yaptığı erken seçim çağrısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli Beştepe’de görüştü. Görüşme yarım saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile gerçekleşen ‘erken seçim’ zirvesi sonrası son dakika açıklamalarda bulunarak erken seçim tarihini duyurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez “Alınan erken seçim kararının herkes için doğru bir adım olduğuna inanıyorum” dedi.

Bu bir birlik çağrısıdır diyen Ölmez; “Milliyetçi hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin ülke konjonktürünü göz önünde bulundurarak dün yaptığı erken seçim teklifi sonrası Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya gelindi.Yapılan görüşme sonucu genel seçimlerin 24 Haziran tarihine alınarak erken seçim olarak değerlendirilmesi Türkiye’yi kaosa sürüklemeye çalışanların planlarını bozacaktır. Ülkemiz büyük risklerle karşı karşıya bırakılmak istenirkenmilletimizin hem ekonomik hem de sosyal anlamda emin adımlarla yürüyüşünün önü kesilmek isteniyor. Kaos planlarının bertaraf edilmesi için yeni sistemin bir an önce hayata geçirilmesi gerekiyor.

Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 24 Haziran 2018 erken seçim tarihinin devletimiz ve milletimiz için hayırlı olmasını dilerim.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın