Adadans Halk Oyunları Ekiplerinden Kupa Sözü

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonada il birincisi olan Adadans GSK ekipleri, ilimizi temsilen Marmara Grup Yarışmaları için Kocaeli’ye gidiyor. 20-21 Nisan tarihlerinde yapılacak grup yarışmalarında Minikler ve Büyükler dallarında ilimizi temsil edecek olan Adadans Halk Oyunları ekipleri, gruplardan kupayla dönme sözü verdiler. Adadans Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serdar Sönmez, il yarışmaları öncesinde ve […]

 Adadans Halk Oyunları Ekiplerinden Kupa Sözü

19.04.2018 - 11:02

Güncelleme : 19.04.2018 - 11:02

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonada il birincisi olan Adadans GSK ekipleri, ilimizi temsilen Marmara Grup Yarışmaları için Kocaeli’ye gidiyor.
20-21 Nisan tarihlerinde yapılacak grup yarışmalarında Minikler ve Büyükler dallarında ilimizi temsil edecek olan Adadans Halk Oyunları ekipleri, gruplardan kupayla dönme sözü verdiler.
Adadans Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serdar Sönmez, il yarışmaları öncesinde ve sonrasında kendilerine her zaman destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e, Büyükşehir Belediyesine ve Adapazarı Belediyesine, Yenikent Halk Eğitim Merkezi’ne çok teşekkür etti.
Marmara Grubunda İstanbul, Ankara, Kocaeli, Yalova ve Düzce illerinin temsilcileriyle yarışacak olan Adadans GSK ekiplerine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın