Arifiye Erzurumlular Derneği İlçe Yöneticilerini misafir etti

Ilçemizin Yöneticileri Arifiye Erzurumlular Derneğini Ziyaret Etti. Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar derneğe ziyarette bulundular. Arifiye Erzurumlular Derneği Başkanı Abdulbaki Aygün hoşgeldiniz konuşması yaptıktan sonra ilçe yöneticileri programa katılan misafirler ile sohbette bulundular. Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı; bu […]

 Arifiye Erzurumlular Derneği İlçe Yöneticilerini misafir etti

21.04.2018 - 10:20

Güncelleme : 21.04.2018 - 12:17

Ilçemizin Yöneticileri Arifiye Erzurumlular Derneğini Ziyaret Etti.
Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar derneğe ziyarette bulundular.
Arifiye Erzurumlular Derneği Başkanı Abdulbaki Aygün hoşgeldiniz konuşması yaptıktan sonra ilçe yöneticileri programa katılan misafirler ile sohbette bulundular.
Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı; bu sıcak karşılamadan dolayı Arifiye Erzurumlular Derneği BaşkanıAbdulbaki Aygün’e teşekkür etti.
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ise ilçemiz hakkında Arifiye’de yaşayan Erzurumlu hemşehrilerimize bilgi paylaşımında bulundu.
Başkan Aygün,’Derneğimize ziyarette bulunan kıymetli ilçe yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.’dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın