adL Sakarya’da

adL; 91. mağazasını Agora AVM Cadde Bölümü’nde, Adil Işık Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adil Işık’ın katılımıyla düzenlenen sade bir törenle hizmete açtı. Yurt dışında 40 mağazaya sahip olan Adil Işık Grup çatısı altında 118’inci, adL tabelası ile 91’inci mağazasını Sakarya’da Agora AVM Cadde Bölümü’nde açan adL Kadın Giyim Markası; mağaza yetkililerinin katılımıyla hizmete girdi. Açılışa […]

 adL Sakarya’da

23.04.2018 - 21:12

Güncelleme : 23.04.2018 - 21:12

adL; 91. mağazasını Agora AVM Cadde Bölümü’nde, Adil Işık Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adil Işık’ın katılımıyla düzenlenen sade bir törenle hizmete açtı.

Yurt dışında 40 mağazaya sahip olan Adil Işık Grup çatısı altında 118’inci, adL tabelası ile 91’inci mağazasını Sakarya’da Agora AVM Cadde Bölümü’nde açan adL Kadın Giyim Markası; mağaza yetkililerinin katılımıyla hizmete girdi. Açılışa katılan Adil Işık Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adil Işık mağazayı çok beğenerek; Sakarya mağaza yöneticileri olan Funda Erbay ve Nazlı Küçükbalkaya’ya teşekkürlerini iletti. Açılış törenine; İş Geliştirme Müdürü Alican Işık, Satış Direktörü Erhan Yavuz, Ürün Yönetimi ve Planlama Direktörü Asuman Elbeyi, Stratejik Planlama Müdürü Orhan Elbeyi, Mimari Teknik Müdürü Serhat Özel, Görsel Düzenleme Direktörü Meltem Konur, Özlük İşleri Müdürü Filiz Çağan, Bilgi İşlem Müdürü Sinan Küçükler ve ekibi, İnsan Kaynakları Departmanı’ndan Onur Ozan ve Tala Narin, Bölge Müdürü Özkan Metin, Marka Yönetimi Departmanı’ndan Merve Yıldırım, Agora AVM Müdür Yardımcısı Uğur Serçelik, Agora AVM Pazarlama Sorumlusu Neslihan Küçüköz ve ekibi, AVM Cadde Bölümü Kiralama sorumlusu Gürol Akalın katılım gösterdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın