Arifiye Neviye İlkokulu’nda 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. yıl dönümü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Arifiye Neviye İlkokulu’nda velilerin de yoğun ilgi ve katılımıyla büyük bir coşku ile kutlandı. Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü nedeniyle çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okulumuzda yapılan etkinliklerle coşkulu bir şekilde kutlandı. Saygı […]

 Arifiye Neviye İlkokulu’nda 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

23.04.2018 - 20:56

Güncelleme : 23.04.2018 - 20:56

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. yıl dönümü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Arifiye Neviye İlkokulu’nda velilerin de yoğun ilgi ve katılımıyla büyük bir coşku ile kutlandı.

Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü nedeniyle çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okulumuzda yapılan etkinliklerle coşkulu bir şekilde kutlandı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla okul bahçesinde başlayan kutlama programında günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşma Sınıf Öğretmeni Fatma ÇOKER tarafından yapıldı. Okulun Anasınıfı öğrencilerinin danslarıyla başlayan gösteriler, şiirler ve müzikli oyunlarla devam etti.
Bayram için günler öncesinden canla başla çalışan, provalar yapan çocuklar izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.
Okul Yönetimi “Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın