Dünya Şampiyonu Öğrencileri Arifiye’de Misafir Ettik.

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Kocaeli Gölcük Kaymakamı iken çok önem ve değer verdiği eğitim sektöründe özel olarak ilgilendiği Gölcük Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Lisesi Futbol Takımını ağırladı. Geçtiğimiz ay İsrail’de yapılan Dünya Şampiyonasına katılarak Dünya İkinciliğini elde eden öğrenciler kupalarını ve sevinçlerini Gölcük Kaymakamlığı döneminde kendilerine çok destek veren Sayın Kaymakamımızla paylaştılar. Okul Müdürü ve beden […]

 Dünya Şampiyonu Öğrencileri Arifiye’de Misafir Ettik.

25.04.2018 - 20:16

Güncelleme : 25.04.2018 - 20:17

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Kocaeli Gölcük Kaymakamı iken çok önem ve değer verdiği eğitim sektöründe özel olarak ilgilendiği Gölcük Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Lisesi Futbol Takımını ağırladı.

Geçtiğimiz ay İsrail’de yapılan Dünya Şampiyonasına katılarak Dünya İkinciliğini elde eden öğrenciler kupalarını ve sevinçlerini Gölcük Kaymakamlığı döneminde kendilerine çok destek veren Sayın Kaymakamımızla paylaştılar. Okul Müdürü ve beden eğitimi öğretmenlerinin de hazır bulunduğu kabulde Sayın Kaymakamımız sporcuları ödüllendirerek, “ Sizler sadece İlçemizin değil ülkemizin gurur kaynağı oldunuz, kocaman yüreğinizle Ay Yıldızlı Bayrağımızı İsrail’de dalgalandırdınız, çok büyük bir başarıya imza attınız. Sizlere verdiğimiz emekleri, size olan inancımızı ve güvenimizi boşa çıkarmadınız. Bugün sizleri burada misafir etmekten çok büyük mutluluk duydum. Gerek sizleri gerekse sizleri yetiştiren değerli ailelerinizi ve öğretmenlerinizi tebrik ediyorum. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız düzeyinde çok büyük kabul gördünüz. Nice başarılara imza atacağınıza gönülden inanıyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Daha sonra yemekte bir araya gelen gruba Belediye Başkanımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve İlçe Yazı İşleri Müdürü de eşlik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın